Zasklívací systémy balkónů a lodžií – rámové

ALU PLUS – hliníkový systém kde jednotlivé sekce zajíždějí za sebe po spodní a vrchní kolejnici. Sestava může mít 1-5 sekcí. Výplně nabídneme sklo 4-8mm standardní nebo bezpečnostní ( kalené ESG, lepené conex), izolační 2-sklo 16 mm, polykarbonát,plexisklo, atd. Povrchová úprava bílý komaxit nebo elox (stříbrná). Na přání nabízíme práškové lakování dle vzorníku RAL.

ALU FLEXI – (rámový) Systém vycházející ze systému ALU PLUS doplňený o vrchní kolejnici umožňující elegantní úpravu výškových rozdílů u stavebních otvorů. Sestava může mít 1-5 sekcí. Výplně nabídneme sklo 4-8mm standardní nebo bezpečnostní ( kalené ESG, lepené conex) polykarbonát,plexisklo, atd. Povrchová úprava bílý komaxit nebo elox (stříbrná). Na přání nabízíme práškové lakování dle vzorníku RAL.

ALU COMBI – Řešení vychází z rámového systému
ALU PLUS, proto mají oba systémy shodné provedení. AluCombi se odlišuje vertikálními profily, které jsou robustnější a tužší, což umožňuje jeho využití pro instalace do vyšších stavebních otvorů. Speciální tvar vertikálního profilu slouží i jako madlo. Sestava může mít 1-5 sekcí. Výplně nabídneme sklo 4-8mm standardní nebo bezpečnostní ( kalené ESG, lepené conex), polykarbonát,plexisklo, atd. Povrchová úprava bílý komaxit nebo elox (stříbrná). Na přání nabízíme práškové lakování dle vzorníku RAL.

ALU COMBI IZO – pro izolační 2-sklo 16mm- Řešení vychází z rámového systému ALU COMBI, AluComb IZO se odlišuje profily, které jsou uzpůsobeny pro výplň o šířce 16mm. Robustnější a tužší, což umožňuje jeho využití pro instalace do vyšších stavebních otvorů. Speciální tvar vertikálního profilu slouží i jako madlo. Sestava může mít 1-5 sekcí. Povrchová úprava bílý komaxit nebo elox (stříbrná). Na přání nabízíme práškové lakování dle vzorníku RAL.