Zasklívací systémy balkónů a lodžií – bezrámové

ALU VISTA – Bezrámový zasklívací systém AluVista představuje posuvný a otočný zasklívací systém bez svislých hliníkových dělících rámů. Křídla z čirého bezpečnostního skla pojíždí po spodní kolejnici v úrovni zábradlí a jsou vedena horní kolejnicí stejného tvaru (nezasahují do vnitřního prostoru lodžie či balkónu). Speciální těsnění mezi křídly a boční uzavírací profily zabezpečují téměř dokonalou těsnost celé konstrukce. Průduchy zaručují trvalou a přirozenou výměnu vzduchu. Způsob otevírání umožňuje bezpečné a pohodlné mytí.

ALU FLEXI – Tento moderní systém je kombinace rámové zasklení ze kterého převzal jednoduchost obsluhy uživatelem systému a bezrámové provedení působí vzhledově celistvěji. Je zde použito bezpečnostní 6mm sklo ESG, kvalitní meziskelní těsnění zaručuje dostatečnou těsnost přes srážkamy .

ALU VERSO – Systém zasklívání AluVerso je určen především pro řešení atypických tvarů balkónů a lodžií. Konstrukční řešení
vychází z bezrámového systému AluVista. Oba systémy mají stejné provedení a možnosti. Liší se ve způsobu uchycení skel a výšce kolejnice. Výhoda je pohyb křídel přes roh kolejnice.