ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY

Použití:

  • zasklení balkónů a lodžií
  • zimní zahrady, altány a přístřešky
  • prosklené stěny a příčky interiérové i exteriérové
  • ohrazení či zastřešení venkovních zahrádek restaurací

Rámové: 

ALU  PLUS hliníkový systém kde jednotlivé sekce zajíždějí za sebe po spodní a vrchní kolejnici.  Sestava může mít 1-5 sekcí. Výplně nabídneme sklo 4-8mm standardní nebo bezpečnostní ( kalené ESG, lepené conex), izolační 2-sklo 16 mm, polykarbonát,plexisklo, atd. Povrchová úprava bílý komaxit nebo elox (stříbrná). Na přání nabízíme práškové lakování dle vzorníku RAL.

ALU FLEXI (rámový)  Systém vycházející ze systému ALU PLUS doplňený o vrchní kolejnici umožňující elegantní úpravu výškových rozdílů u stavebních otvorů. Sestava může mít 1-5 sekcí. Výplně nabídneme sklo 4-8mm standardní nebo bezpečnostní ( kalené ESG, lepené conex), polykarbonát,plexisklo, atd. Povrchová úprava bílý komaxit nebo elox (stříbrná). Na přání nabízíme práškové lakování dle vzorníku RAL.

ALU COMBI Řešení vychází z rámového systému ALU PLUS, proto mají oba systémy shodné provedení. AluCombi se odlišuje vertikálními profily, které jsou robustnější a tužší, což umožňuje jeho využití pro instalace do vyšších stavebních otvorů. Speciální tvar vertikálního profilu slouží i jako madlo. Sestava může mít 1-5 sekcí. Výplně nabídneme sklo 4-8mm standardní nebo bezpečnostní ( kalené ESG, lepené conex),  polykarbonát,plexisklo, atd. Povrchová úprava bílý komaxit nebo elox (stříbrná). Na přání nabízíme práškové lakování dle vzorníku RAL.

ALU COMBI IZO pro izolační 2-sklo 16mm- Řešení vychází z rámového systému ALU COMBI,  AluCombi IZO se odlišuje profily, které jsou uzpůsobeny pro výplň o šířce 16mm. Robustnější a tužší, což umožňuje jeho využití pro instalace do vyšších stavebních otvorů. Speciální tvar vertikálního profilu slouží i jako madlo. Sestava může mít 1-5 sekcí. Povrchová úprava bílý komaxit nebo elox (stříbrná). Na přání nabízíme práškové lakování dle vzorníku RAL.

Bezrámové:

ALU VISTA- Bezrámový zasklívací systém AluVista představuje posuvný a otočný zasklívací systém bez svislých hliníkových dělících rámů. Křídla z čirého bezpečnostního skla pojíždí po spodní kolejnici v úrovni zábradlí a jsou vedena horní kolejnicí stejného tvaru (nezasahují do vnitřního prostoru lodžie či balkónu). Speciální těsnění mezi křídly a boční uzavírací profily zabezpečují téměř dokonalou těsnost celé konstrukce. Průduchy zaručují trvalou a přirozenou výměnu vzduchu. Způsob otevírání umožňuje bezpečné a pohodlné mytí.

ALU FLEXI  Tento moderní  systém je kombinace rámové zasklení ze kterého převzal jednoduchost obsluhy uživatelem systému a bezrámové provedení působí vzhledově celistvěji. Je zde použito bezpečnostní 6mm sklo ESG, kvalitní meziskelní těsnění zaručuje dostatečnou těsnost před srážkami .

ALU VERSO Systém zasklívání AluVerso je určen především pro řešení atypických tvarů balkónů a lodžií. Konstrukční řešení vychází z bezrámového systému AluVista. Oba systémy mají stejné provedení a možnosti. Liší se ve způsobu uchycení skel a výšce kolejnice. Výhoda je pohyb křídel přes roh kolejnice.